Wiatrówki pistolety

Wielokrotnego pompa pneumatyczna są także wspólne . Wiele pneumatyczna broń śrutowa zapewnić możliwość korzystania z kulek jako tańsza alternatywa do ołowianego śrutu . Niektóre z tych karabinów zostały zrabowane beczki , ale nieco niewymiarowe wiatrówki nie wtłaczana w beczce , więc gwintowanie nie udzielam znaczący korkociąg . To są rodzaje broni , które zyskają najwięcej z pomocą wiodącego wiatrówki precyzyjny strzał . Pneumatyczny pistolet wiatrówka może osiągnąć znacznie większe prędkości niż tradycyjne rodzaje wiosna tłokowych .

wiatrówki pistolety

Niektóre zasilane gazem wiatrówki pistolety użyć większej źródło gazu , pistolet maszynowy i zapewnić jak ognia . Typy te , zwłaszcza spadająca gwiazda Tommy Gun ( pierwotnie znany jako Feltman ) są powszechnie spotykane na karnawał .

MacGlashan wiatrówka pistolet , był używany do szkolenia artylerzystów przeciwlotniczych w Stanach Zjednoczonych Army Air Corps i United States Navy w czasie II wojny światowej . Popularny model handlowy byłLarc M – 19 , które wykorzystywane 1 funt ( 454 g) kanistry z Freon – 12 czynnika chłodniczego . Typy te mają bardzo prostych mechanizmów operacyjnych , w oparciu o pompy Venturiego . Gazowy jest uwalniany w strumieniu ciągłym , co jest wykorzystywane do zasysania kulek się do cylindra przy tak wysokich jak 3600 obrotów na minutę,

Przed zakupem pierwszego ( lub drugiego , trzeciego , czy dwudziestą ) wiatrówkę , pamiętaj o sprawdzeniu wiatrówki recenzje gun . Przez czytania na niektórych wiatrówki opinie gun , możesz upewnić się, że masz najbardziej ” bang” z każdej zainwestowanej złotówki , że tak powiem .

Jeden dobre miejsce , aby sprawdzić wiatrówka opinie pistolet jest w Internecie. Możesz również skontaktować się z czasopism, referatów i sklepach , które sprzedają wiatrówek . Oczywiście , kolejnym dobrym miejscem do wiatrówka recenzje pistolet z rówieśnikami .

Chociaż te ” wiatrówki pistolety” recenzje nie może być urzędnik , są one często bardzo pomocne . Poza tym, rówieśnicy często daje szansę strzelać karabiny i pozwala decydować o sobie . Ty na pewno nie dostaniesz tej szansy po prostu przeczytać wiatrówka pistoletu recenzje w Internecie !

Niemniej jednak, oto kilka wiatrówki opinie :

• Daisy Avanti Champion 499 . Czas i czas znowu , ten pistolet jest oznaczony jak ona dokładniejszy na świecie . To jest wielki pistolet do konkurowania w studni jak do nauczania . Jest to pojedynczy strzał , ładowanie wiatrówki morda pistolet . Waga to 3,10 kg prędkość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *